| Alinutzzza14 a întrebat:

Vreau sa ii fac o gluma prietenei mele si sa ii zic ca sunt un baiat big grin
Imi dati si mie va rog niste poze c niste baieti frumosi big grin big grin (facebook, hi-5, netlog, orice)
Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| zalisa a răspuns:

GOOGLE SEARCH is the answer.

| ilegalnonstop a răspuns:

Pentru tine prietenie nu inseamna interactiunea cu o persoana ce duce la respect si afectiune in mod reciproc(in lumea reala normal) deci esti dintre copiii retarzi cu prieteni imaginari sau online, deci nu iti pot raspunde la "intrebare" sad

| Alinutzzza14 explică (pentru ilegalnonstop):

Esti prost? Esti chiar prost? Nu ca, asta e tot ce pot sa zic...