| MikYMous3 a întrebat:

Vreau sa îi spun unei fete astăzi ca o plac. Vreau sfaturi cum sa încep și Cum sa mă comport vreau și replici. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Uită-te în ochii ei mereu când îi vorbeşti să nu creadă că o iei pe ocolite sau eşti prefăcut.
Abordeaz-o imediat. O fată inteligentă va aprecia sinceritatea TA. Crede-mă dacă nu-i spui acum scad şansele să fii cu ea.

Deci hai, ce mai stai?

| MikYMous3 explică (pentru Dariusuu):

Apreciez sfatul tau, dar o replica cum sa incep sa ii spun sentimente/ca o plac? o sa ai funda daca spui!

| Dariusuu a răspuns (pentru MikYMous3):

Doar nu vrei să mergi cu scenariu după tine, nu? Păi mergi la ea şi îi spui direct : Trebuie să-ţi mărturisesc ceva, să nu te sperii, e ceva ce trebuie să-ţi spun. Te plac, da te plac. ( Şi ai putea să-i spui ce îţi place la ea ) dar în încheiere ai putea să-i spui : Trebuia să ţi-o spun ca să nu regret după.

Şi aştepţi răspunsul ei oricare ar fi el.

O zi frumoasă şi succes. Mult tupeu.