| daNNa_3368 a întrebat:

Vreau sa il fac pe fostul meu prieten sa regrete ca ne-am despartit! Ce as putea face?big grin

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Pff.stai prin preajma lui cu noul tau iubit, fa glume, nu stiu dar cel m-ai important nu-i m-ai vorbii fii foarte indiferentahappy

happyCeao!:*

5 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Sa-ti gasesti alt tip (chiar unul pe care el il considera m-ai bun), si sa incerci sa pari foarte fericita cu respectivul!

O sa-l roada pe dinauntru invidia, te asigurhappy!

Ceao!:*

| firstb a răspuns:

Nu fa asta. incearca alta metoda. sunt multe.

| daNNa_3368 explică:

De curand m-am impacat cu baiatul cu care eram inaintea luibig grin si pe care il iubesc enorm!straight faceDar imi doresc ca fostul sa regrete enorm!

| daNNa_3368 explică:

Multumesc pentru. ajutor:*

| ºPishcotº a răspuns:

N-ai pentru ce:X