| ...nimeny... a întrebat:

Vreau sa imi ajut o prietena care nu face parte din TPU... ea are sanii mai mici in comparatie cu mine...eu am 86 si ea 68 .si vrea metode pentru marire a sanilor dar sa nu fie vorba de operatii sau diferite creme...Credeti ca o puteti auta?,,, Asteot raspunsurile voastre! :*

Răspuns Câştigător
| deea_5245 a răspuns:

Si eu am marimea 83. chiar sunt mici. dar ce s afac? pana la urma cine ma place, ma place si asa cum sunt.important este s aam creier nu 1 kg de sani laughing Daca se teme ca iubitul ei ii v-a spune vreodata''vai ce sani mici ai '' sa-i zica''vaii ce mica o ai '' rolling on the floor tuturor ne dorim snaii mai mari dar daca asa ne-a dat pe noi Dumnezeu, ce s afacem? Trebuie sa ne iubim asa cum suntem, bune, rele, frumoase, urate, proaste, inteligente.nuh?laughing Spune-i sa stea chill ca nu este singura... am prietene cu sanii mari care ma invidiaza pentru ca se chinuie super mult. durere de spate...cautarea sutienului perfect. la noi e mai usor cele cu snaii mici. ii vrem mai mari punem push up. dar cele care au sanii mari nu-i pot micsora decat prin operatie. asa ca noroc noua.cand avem chef ii avem mici cand avem chef ii avem mari si asta datorita sutienului cu push-up :X eu il adorlaughing bafta>big grinbig grin

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Depinde si cati ani aveti...thinking
big grin

cami
| cami a răspuns:

Ma faci de-i masor laughing laughing. Na` mah, ca si ei am tot ca tine-86. tongue
Sincer? nici nu ne-ar trebui mai mari oh go on. Decat sa ajunga dupa-aia niste clatite umplute cu gem, mai bine asa.
Eu stiam ca tinctura de marar e buna. Dar... de ce sa-si faca probleme? decat sa "salte" atunci cand alearga... Mai bine mai mici.+ de asta dureri de spate, pana la urma devin si inestetici. Bleah, mie-mi plac asa mai mici.

| JackieSue a răspuns:

Nu exista metode de marire a sanilor fara operatii sau diverse creme.Sa-si puna pureti in sutien ca-s foarte buni.winkinghee hee

| Andreeagen a răspuns:

Fa mamica un copil si alapteaza sa vezi cata balcoanele ti se fac...
sau ma rog i se fac

Mai nu e alta metoda decat operatii injectii in afara de ceea ce am spus mai sus. dar sa se bucure si de 68 ala al ei k altele nau nici macar 60.

Mah 14 ani?:O k de abia acum am vazut, zi sa stea linistita k ii mai cresc:d

| just4fun_8801 a răspuns:

Eu nu inteleg ce tot e obsesia asta a fetelor cu sanii... sunt baieti care prefera sanii mai micuti si jucausi happy eu personal nu acord o importanta prea mare sanilor la o fata.(bine acum nici inexistenti sa nu fie)

| ...nimeny... explică:

Ea are 14 ani... Dar eu nu am nici o problema.Sunt multumita de ei happy. Ea este cea cu problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai truditelor care aveti sanii mici? bucurati-va.fiindca vor fi mereu vioi, iar cele cu sanii mari se vor lasa de o sa ajunga buricul intre ei.lasati timpul sa-si faca treaba.doamne ce probleme mai aveti si voi. dar in timp nu va ganditi? la sarcina la alaptarela schimbarile care au loc? chiar puteti fi atat de superficiale?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

O sa-i creasca si ei.

Nu exista metode pentru marire, numai operatie.
Bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
PAna la 18 ani o sa creasca nu-ti fa griji.

Fiecare fata sa dezvolta diferit. Bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sosete in sutien :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce fetele cred ca barbatilor le plac numai sanii mari. A fost un sondaj si cei mai multi barbati au spus ca mai bine le plac sanii mici si naturali decat mari.Forma si fermitatea conteaza. cei mici si medii sunt cei mai obraznici cei mai fermi, finuti.Credeti-ne.Nu va mai ingrijorati de sanii vostrii.Fiti mandre cu sanii mici.Arata superb.Atractivi pentru ca sunt fermi.Nu mai visati la sani mari.Eu sunt baiat dar sunt atat de atras de sanii mici incat innebunesc.nu cei mari asa ca madriti-va cu sanii mici