| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon Nokia c3 sau Nokia e5 ce mi-ati recomanda si pretul cel mai ieftin dar nu second-hand.Multumesc...

Răspuns Câştigător
| EsarfaRozZ a răspuns:

Si eu mi-am comandat un c3 marti ma duc sa il iau, am apucat sa il butonez putin, mie imi place foarte mult atat ca aspect, cat si in meniu si celelalte optiuni. tine bateria, si imi place lucrul acestabig grin

de e5 nu stiu ce sa zic, mie personal imi place mai mult c3big grin

1 răspuns:
| Armyanka a răspuns:

Nustiu nu îmi prea place niciunul.(fara suparare)Eu prefer Samsung Corby.Chiar daca i-am dat vreo 3-4 busituri nu a patit nimic. Ti`l recomand e foarte bunbig grin

Fundaa`?