| didu_5680 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon... voi ce ati alege intre un LG KS360 ( http://img.gsmarena.com/vv/pics/lg/lg-ks360-4.jpg ) si un LG KP501 Cookie ( http://www.telportal.ro/imagini-LG_KP501%20Cookie.htm )? Stiu care imi place mai mult, dar vreau parerile voastre (m-ar interesa mai mult ale celor care detin aceste telefoane) despre orice fel de avantaje si dezavantaje;)
A doua cerinta ar fi sa postati link-uri de poze cu carcase colorate, dar sa fie ALE ACESTOR MODELE (eu nu prea am gasit... :D ) ceva in genul acestora: http://ecx.images-amazon.com/images/I/51LHU9mqFfL._SL500 _AA300_.jpg [daca gasiti :D ]. Thanks! aa.si da. [fundita. 8-| ]. :D

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Eu am un lgks360 si imi place foarte mult, mai rau e cu bateria pentru ca daca stai tot timpul pe capul telefonului iti tine doar 2-3 zile. In schimb mie imi place enrom, l`am luat anul trecut. Eu il am pe albastru. Cel mai mult imi place tastaura. si faptul ca iti poti baga net.

4 răspunsuri:
| sensesDelight a răspuns:

Nu îți recomand LG, mai ales cele cu touchscreen, meniul este nasol, cel puțin majoritatea persoanelor pe care le știu și au LG se plâng că li s-a spart ecranul doar la o mică lovitură, că bateria se strică, meniul este nașpa & so on. Acum depinde și de gusturile tale, însă în general să știi, cele mai căutate, mai bine vândute și rezistente sunt Nokia, apoi Samsung. N-am zis nimic cu răutate, sper să-ți găsești un telefon șmecher.batting eyelashes

| ßέßέ a răspuns:

Si eu am un LG ks360 pe roz cu albhee hee. E misto tare telefonul, dar clar bateria ma dispera. ma tine o zi doar vorbind la el ( bine cateva orehee hee ), iar tastatura qwerty e cam micuta ( adica daca ai unghii mari iti va fi cam greu sa il manevrezi rapid :d ). Oricum se merita! :*

| maxQ a răspuns:

Eu asi alege LG KS360...pentru simplu motiv ca e mai practic;)
http://img.gsmarena.com/vv/pics/lg/lg-ks360-4.jpg e bine? :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg kp501 e sOper.am si eu asa ceva de ceva zile:X