| aryana_4212 a întrebat:

Vreau sa imi dati un sfat cum sa ma ingras.Sunt slaba am 46 kg si 1, 63 vreau sa ma ingras 5 kg.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna esti bine asa cum esti.Si eu am fost mai slaba de fel si am zis vreau sa ma ingras si acum cand chiar am inceput sa ma ingras(nu exagerat am pus maxim 2 kg pe mine)imi doresc sa fiu cum erau.Ai timp sa te ingrasi, o sa cresti si o sa te dezvolti si crede-ma cand te vei ingrasa iti vei dori sa fi din nou slaba.Ramai asa cum esti.
@Iuly98 nu este bine sa manance fastfood pentru ca:alea ingrasa la propriu, bagi multe toxine in organism.Preferabil este sa le eviti(nu deloc doar asa mai rar). Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga shorma in fiecare zi timp de o saptamana laughing)

| IulyaN_2743 a răspuns:

Mananca numai fast foood timp de o saptamana happy shaorma pizza hamburger cartofi prajiti cu ketckup mai mult si chesti din astea Funda?

| alaqfqafafas a răspuns:

Nu esti chiar asa slaba...fa cum spune iuly si o sa vezi rezultatelehappy

| monikutzata a răspuns:

Lasa nu te mai ingrasa ca esti frumoasa asa cum esti eu nu stiu cumn sa fac sa slabesc 5 kg...tu esti super>big grin