| aLinusha a întrebat:

Vreau sa imi dau seama daca un baiat ma place... dar nu stiu cum.Nu ca eu l-as placea, dar se da pe langa mine. E destul de dragut si inteligent, dar nu prea suport atitudinea lui de cel mai cuminte.Sa-mi spuneti daca ar tebui sa-l plac si sa-mi spune-i ce ar trebui sa fac ca sa-mi dau seama daca ma place.

Răspuns Câştigător
| mateivali98 a răspuns:

Incearca sa scapi un lucru pe langa el si il rogi sa ti-l dea.
Incearca si tu sa incepi o conversatie cu el si iti vei da seama daca te place sau nu.

2 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Iti poti da seama din:
-Priviri
-Cum se poarta cu tine
-Se baga in seama cu tine
-Etc.

| dayana007 a răspuns:

Hmm trebuie sa fii foarte atenta la detalii ca sa iti dai seama ce simte cu adevarat.mai bine de jumatate din baieti sunt foarte prefacuti cand vine vorba de fete, relatii... dar sunt si exceptii.nu ai cum sa aflii daca nu vorbesti cu el.si in plus daca nu ti place de el nu ar trebui sa te intereseze.