| Shinen a întrebat:

Vreau sa imi fac suvite. Sunt bruneta. Ce culoare sa mi le fac?

Răspuns Câştigător
| SummerSmile97 a răspuns:

Pai si eu sunt bruneta si cam pe la inceputul verii mi-am facut facut suvite cu nuanta violet de gentiana...toata lumea imi spunea ca imi sta bine asa iti recomand si tie

P. S:in prima zi dupa ce ti leai facut nu o sa se prea observe decat la soare...big grinbig grin

7 răspunsuri:
| loveaholic a răspuns:

Rosii sau mov. sau verzi, dar doar la varfuri

| apalipis a răspuns:

Bruneta. Eu as spune ca ar fi super daca ti-ai face cateva suvite mov ti-ar sta superb! Mai ales daca ai parul lung ^^.

| danny_7173 a răspuns:

Fa suvite blonde

| oOoLadyMoOo a răspuns:

Am o colega in clasa, care la fel ca tine e bruneta, si are suvite rosu inchis, si ii sta foarte bine, deci iti recomand si tie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai rosu. aprins! Numai blond sa nu fie!

| pwp a răspuns:

Rosii, mov cred ca ar arata frumos
daca erai blonda era frumos cu roz

| Psihiatra a răspuns:

Blonde...si le poti da cu fuxina sau cu violet de gentziaa(la farmacie gasestidiferitzi nuantzatori pe ce culori vrei si culoarea dispare la prima spalare)asa o sa poti sa iti faci shiuvitzele sa se asorteze cu hainele(daca ai timp) :*