| Lyndsey a întrebat:

Vreau sa imi fac un id de mess si nu gasesc site-ul pe care mi-l pot creea.va rog ajutati-ma... funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa intri pe un anumit site.happy
Dai pe Yahoo, iar acolo jos trebuie sa apara scris cu albastru"Get a new Yahoo! ID..."dai acolo si trebuie sa completezi tot ce iti da acolo si iti faci id.Bafta.:*

1 răspuns:
| Ingerashmicutz a răspuns:

Pai dai sha deschizi adresa de mes si acolo jos it da 2 linkuri dai phe "get a new." si acolo iti vha dah sha fakhi adresa big grinbig grinbig grin