| alina345 a întrebat:

Vreau sa imi fac un nou cont de yahoo dar nu stiu ce parola sa imi pun.
Imi spuneti voi niste parole?

Răspuns Câştigător
| komadechips01 a răspuns:

Numele tău + data nașterii + da + nu.

Ar ieși ceva de genul „ALINA22DANU"
( e doar un exemplu )
Succes!

7 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Nu ar mai fi un,, secret''daca ti-am zice noi niste parole uite un sfat pune o parola grea dar pe care tu o tii minte eu de exemplu ador anime-urile si la unele conturi ale mele am pus niste nume de anime-uri grele dar care mie imi plac succesbig grin

| Sănduțța a răspuns:

Heii! Foloseste cel mai folosit numar de telefon. Adica, cel care il tii in minte foarte bine! happy Te pup! :*

| 33stefy21 a răspuns:

Multe cifre... 012345678901 gasesti tu

| geopopiku a răspuns:

Strongirlalina.e cea mai STRONG parola

| CrissIoana a răspuns:

Ex: Pufuletesexos98
ex: Pufuletesexos96, depinde de anul tau de nastere.

| criss007 a răspuns:

Socatu96

| KranT a răspuns:

Pune si tu niste cifre (gen 189203) sau niste denumiri ciudate (franademana109) happy altceva nu stiu