| angel_2423 a întrebat:

Vreau sa imi instalez placa video dar nu pot deoarece de la un moment dat imi da o eroare:setup failed to run installation : (0x80040707). Ce pot sa fac? Ajutati-ma va rogg

Răspuns Câştigător
| Narcis196 a răspuns:

Adauga id-ul: jupanul_narcis

3 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Placa video nu e compatibila cu calculatorul ai putea sa incerci si iei de pe nettongue

| Narcis196 a răspuns:

Adauga id-ul: jupanul_narcis si iti voi spune cum pentru ca aici este mult prea mult de scris

| Narcis196 a răspuns:

Adauga id-ul: jupanul_narcis si iti voi spune cum pentru ca aici este mult prea mult de scris!