| Anonima009 a întrebat:

Vreau sa imi pun 2 episoade dintr-un serial pe telefon, dar telefonul imi accepta doar MP4 Video, iar serialul e Video Clip(.avi). Ce trebuie sa fac ca sa functioneze? (Telefonul e Samsung Corby daca are vreo legatura), va rog frumos, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Ia programul acestahttp://www.softpedia.com/......tory.shtml
Format Factory, le convertesti la ce vrei tu si iti va merge 100% :)

| Anonima009 explică (pentru M1hai):

Vrei sa imi explici maibine, daca nu te deranjeaza?
dupa ce l-am download-at ce trebuie sa fac?

| M1hai a răspuns (pentru Anonima009):

Daca vrei sa te ajut, o pot face pe team viewer. daca vrei, ma gasesti la id-ul japan. mihai

| Anonima009 explică (pentru M1hai):

Tocmai am reusit happy multumesc frumos big grin acum pot sa ma uit si pe telofon, mersi mult happy

| M1hai a răspuns (pentru Anonima009):

Funda happy daca vrei

5 răspunsuri:
| PiggyBank11 a răspuns:

Exista programe cu care sa convertesti din format.avi in mp4. uite un link aici:http://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/