| aida009 a întrebat:

Vreau sa imi raspundeti la cateva intrebari legate de naruto shippuden si voi raspunde si eu apoi

1)Care este personajul vostru preferat?

2)Tehnica de lupta a carui personaj este favorita voastra?

3)Care personaj din akatsuki va place mai mult?

4)Cine va enerveaza cel mai mult?

5)Care este personajul malefic preferat?

6)Cu cine va asemanati cel mai mult?

7)Care este jutsul vostru preferat sau mai multe?

8)Care este elementul vostru preferat sau mai multe?

9)Cine este cel mai amuzant?

10)Cum ati vrea sa se termine?

Fundita primului raspuns si apoi voi raspunde si eu

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Narutolove struck dar si Gaara
2. a lui Lee
3. Deidara, Sasori.
4. Guy- sensei laughing
5. Zetsu
6. Naruto... si ceva din Hinata
7. genjutsu, taijutsu si ninjutsu big grin Chidori, Rasen-Shuriken, Byakugan
8. Gheata, lava, fulgerul.
9. Naruto, prin toate tampeniile pe care le facelaughing
10. Sa nu se termine straight face ca sunt dependenta

6 răspunsuri:
| ღChloeeღ a răspuns:

1)Naruto :X Personajul principal a fost si va fi intotdeauan peferatul meu din cauza ca acea atitduine de invingator iti aduce zambetul pe buze si mai multe nu. Este un personaj complex si foarte interesant. Nu are cum sa nu`ti placa.

2) A lui Sasuke of course... Doar el are Sharinganul si are stilul Katon.

3)Pain : imi place viziunea lui asupra unei noi lumi, desi mie mi-a placut mai mult infatisarea sa ( corpul lui Yahiko) ca de Nagato nu prea ma omor :]]

4)Nu imi place de Orochimaru deloc. ma bucur ca Sasuke la ucis, dar Kabuto nu va renunta asa usor si il va readuce la viata (parca acum o parte din Kabuto este de fapt Orochimaru), nu?

5) Madara :X Becuz he is Tobi... and Tobi it`s a good boy :]]

6) Cu Naruto deoarece am determinarea lui si visez mult.

7) Sexy no Jutsu :]] Pe bune e bestial. Rasenganul lui Naru. Si Sussan`oo ( sau cum naiba se scrie) a lui Sasuke.

8) Doton si Katon.

9) Naru of course. cand se prosteste :]] Dar si Tobi cand incepe cu Deidara-sempai, Deidara-sempai :]] Si bineinteles Guy-sensei alaturi de Lee cu momentele absolut fantastice.Mai ales raul de mare a lui Guy.

10) Naru sa devina Hokage, Sasuke sa renunte la razbunare si sa aflam adevarata infatisare a lui Madara. Dar las totul in seama lui Kishimoto-sempai

| Mimzy a răspuns:

1)OMG:Sasori,Itachi,Deidara,Gaara,Madara

| aida009 explică:

1) naruto nu pentru ca este personajul principal ci din cauza felului sau de a fii si calea lui ninja(sa nu isi retraga cuvantul)

2) a lui tsunade

3)deidara, dar si pain

4)karin m-a enervat un pic la inceput, dar mai muilt ma enerveaza lee

5)pain imi place cum vizualizeaza el lumea, cum vrea sa aduca pacea si stilul sau de lupta

6)cu tsunade(comportamentul, felul de a vorbi, orgoliul pot spune ca ma aseaman cu ea la toate sau aproape toate trasaturile morale)

7)ninjutsu medical

8)katon cred nu prea am favorite

9)tobilaughing, dar si hidan ma distreaza cand incepe cu rugaciunile luilaughing

10)sa nu se termine

| iLovePizza51 a răspuns:

Super aceste intrebari! Bravo, uite parerea mea:
1. NARUTO.
2. Al lui NARUTO: RESEN-SHURIKEN, dar si MANGEKYOU SHARINGAN.
3. ITACHI.
4. KABUTO.
5. "TOBI".
6. SASUKE.
7.Ninjustu foate mult, dar si Taijutsu si Genjutsu.
8.Focul!
9.Guy-sensei, NARUTO, Killer-Bee, Rock Lee.
10. Sincer, nu as vrea sa se termine niciodata!

| Gaara5846 a răspuns:

1Gaara
2Gaara
3Pain
4Sasuke
5Gaara
6Gaara
7Sabaku Sousu, Sabaku Kyu, Sabaku Taiso, Ryusa Bakuryu...
8Nisipul
9Naruto
10mai multe ep...

| SasukeUchihakun a răspuns:

1) Sasuke
2)Rasenganul lui naruto
3)Obito
4)Ten-Ten
5)Pain
6)Sasuke
8)foc
9)Guy-sensei
10) Madaravs Jiara