| denisukkadulck a întrebat:

Vreau sa incep o discutie cu o fata mai mare cum sa incep : buna, ce faci,... apropo sunt si eu fata funda cel mai bun

Răspuns Câştigător
| 16Gabriela a răspuns:

O poti saluta, sa o intrebi ce face, ii spui cine esti, o intrebi melodia, emisiunea preferata, o intrebi ce ii place sa faca si apoi ii spui si tu despre tine happy si daca gasiti ceva ce va place mult in comun atunci puteti vorbi intruna de acel lucru laughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Heeei...ke faci tu papuso? Mere un suc?"
sau "Buna,buna,vrei sa facem schimb de guma?"
Nu pe bune, cum poti incepe o conversatie?
"Buna, ce faci?"+chestii comune pe care le aveti(adica daca sunteti din acelasi liceu, gradinita, clasa)etc.