| Zulicious a întrebat:

Vreau sa incep un serial nou. Intrebarea e : Arrow sau Beauty and the beast (2012)? Si daca se poate sa-mi spuenti si pe scurt despre ce e vorba. happy Multumesc.

4 răspunsuri:
| SiNdRoM4LiFe a răspuns:

Arrow e un justiţiar de la DC comics. E cel mai tare serial!

| carolina1997 a răspuns:

Ambele sun super... arrow e despre un tinar ce doreste sa indeplineasca cerinta tatalui sau si sacurate orasul de toti oamenii rai si mincinosi...
insa beauty and the beast este despre o agenta ce cu citiva ani in urma a ramas fara mama si intimplator da de un sergent ce in urma unor experimente s-a prefacut in monstru...(ea se indragosteshte de el)

| albertodaniel a răspuns:

Nu am vazut inca bauty and the beast dar daca vrei sa te uiti la arrow iti spun ca nu ai ce pierde.Este un serial absolut genial despre unn miliardar pe nume Oliver Queen care se intoarce acasa dupa 5 ani pe care i-a petrecut pe o insula unde a naufragiat. Pe aceea insula este invatat cum sa traga cu arcul si cum sa omoare el fiind un mare fustangiu si petercaret. Cand se intoarce acasa el vine cu un singur scop in minte sa ii distruga pe cei care distrug orasul si ca sa faca ast el se foloseste de un cartetel luat din buzunarul tatalui sau dupa ce asesta s-a sinucis ca Oliver sa poata traii pe insula.Si ca sa ii pedepseasca pe cei care ii fac rau orasului, asa cum spune si la inceputul fiecarui episod, " sa fac asta trebuie sa devin altcineva, trebuie sa devin altceva". Pana acum sunt 2 sezoane dar merita 10. Poftim un link si sper sa iti placa.