| nighteye a întrebat:

Vreau sa intreb mai ales pe fete ce sa ma fac daca desi ma spal foarte bine cu sampon simi pun si balsam tot mi se ingroasa parul si ma seaca. ce sa ma fac? crying

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Am cam aceeasi problema. Cumapara-ti un sampon si balsam special pentru ingrasarea parului, spala-te bine mai ales la radacina de cel putin 2 ori si aplica balsam doar la varfuri. Apoi usuca-te cu fionul la o temperatura cat mai scazuta. Incearca sa te speli cam de...2-3 ori pe saptamana.
Multa baftawinking

| nighteye explică (pentru Mangustă):

Mrs sper sa mearga

3 răspunsuri:
| yozuza97 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.DEci in primul rand nu trebuie sa te speli prea des pe cap, sa nu.ti usci parul prea des cu feonul,, lasa-l sa se usuce el singur,, si incearca sa te speli cu sampon de urzici e foarte bun... daca te speli des ti se ingrasa parulwinking

| Florina16 a răspuns:

Ar trebui sa intrebi la farmacie sau sa folosesti un sampon pentru parul gras