| 9988 a întrebat:

Vreau sa intreb numai celor care folosesc produse de la Avon!
Ati folosit rimel de la Avon? Cat de bun este si ar fi bun sa-l folosesc daca am 13 ani?

Răspuns Câştigător
| xJess a răspuns:

Eu am fost reprezentant, asa ca stiu destul de multe despre produsele respective. Sincera sa fiu nu sunt multumita de calitatea cosmeticelor.
Mie una, rimelurile respective imi incarcau genele. Ti-as putea recomanda alt rimel, de la alta firma, si anume : Big&Beautiful Boom, volume mascara-de la Astor!

2 răspunsuri:
| Ana01_6575 a răspuns:

Am folosi t si eu si pot sa zic ca eu nu am patit nimic de la ele, asa ca eu iti zic ca poti sa folosesti rimeluri de la Avon.
Te mai sfatuiesc ca da iti cumperi sa iti iei rimelurile un pic mai scumpe, deoarece au calitatea mai buna!
sper ca te-am ajutat!kiss

| allexandraaaaa a răspuns:

Sincera sa fiu, nu sunt foarte bune produsele avon, mai bine ia-ti un rimel de la sephora(din mall)sau de la oriflamewinking