| spidy a întrebat:

Vreau sa invat si eu niste trucuri cu carti. dar nu trucuri de 2 lei.niste trucuri mai interesante. DAU FUNDA CELUI MAI TARE TRUC SI EXPLICATIA lui

2 răspunsuri:
| TheSearcher a răspuns:

Tipul aceasta are trucuri super. unele din ele sunt chiar usor de invatat. pe unele le si explica cum se fac. :) sper ca iti este de folos http://www.youtube.com/......p?/profile

| bogdanas a răspuns:

Id meu e bogdanmarocanu intra si iti arat un super truc de numai ai vazut in viata dar dar da-mi funda