| AdryAdrianaPuii a întrebat:

Vreau sa.l sarut.
Nu pasional, ci simplu. M
cred ca si el vrea adica mereu isi umezeste buzelemai ales cand il imbratisez. Dau funda stiu ca ar trebui sa.l las pe el dar a facut deja destule

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nerăbdarea asta!
3..., 2. .., 1... start!hee hee

Fă ceea ce îți spune inima, și nu aștepta ca cineva să îți pună piedică visului!

| darrio2007 a răspuns:

Adica a facut destule si doar sarutul a mai ramas? Saruta-l.Ce mai astepti?

| Morrígu a răspuns:

Si de ce nu il saruti? Nu trebuie sa faca TPU nimic. Tu trebuie sa il saruti.

| Hakuouki a răspuns:

Vrei sa venim noi sa-l tinem ca tu sa-l saruti? Mai bine inveti sa scrii, zic eu. Data viitoare cand va imbratisati, da-te putin in spate, priveste-l in ochi si...saruta-l.