| copilul_4460 a întrebat:

Vreau sa-l uit il iubesc mult dar el se comporta urat cu mine ma respinge parca nu ar mai vrea sa stea cu mine ce sa fac

Răspuns Câştigător
| lo a răspuns:

Pai,ai putea incepe exact de aici:avand in vedere ca se comporta urat cu tine iti dovedeste ca nu merita iubirea si suferinta ta.Gandeste-te de cate ori te-a facut sa suferi,sa plangi pana acum! Deci de ce sa iubesti o persoana care nu se gandeste la binele tau cand tu ii oferi tot? Ce sa faci, cautati alte activitati care sa iti distraga atentia de la el! Cu cat il vezi mai rar, cu atat mai bine...

5 răspunsuri:
| PisicaRoz a răspuns:

Sa il uiti nu te mai gandi la el ocupa-ti timpul cu altceva si vei uita peste ceva timp, iesi cu prietenii distreaza-te...bafta:*

Răspuns utilizator avertizat
| EvelynAnLavey a răspuns:

Stiu asta mi s-a intamplat, dar am putut sa il schimb.Incearca asta sau cauta metode de al manipula, de a-l face sa nu isi deie seama ca tu il schimbi

| AvrilLivigne a răspuns:

Sa nu il mai bagi in seama si sa nu areti ca il iubestiwinking.nu-i da atentie

| A1 a răspuns:

Distreazate cu prietenii, chiar cind esti alaturi de el, nu-i trage atentia distreazate mai departe nu-l lua in seama fii tu insati cu prietenii.O sa vezi ca el o sa steie si o sa se uite la tine dintr-o parte cit de fericita esti.