| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu un sfat : eu am varsta la care trebuie sa ma dezvolt dar in fiecare zi am niste dureri frecvente de burta, ar trebui sa-mi vina... ce ziceti fetelor?

Răspuns Câştigător
| Kat123456 a răspuns:

Buna draga mea... Pai din moment ce te doare burta frecvent te poti astepta sa iti vina ciclul desi uneori si aceasta chestie este una inselatoare... Daca te dor si sanii uneori aduci este foarte probabil sa iti vina happy

4 răspunsuri:
| Roses a răspuns:

Pe unde te doare? In zona buricului sau mai jos?

| rockellmy35 a răspuns:

Buna! s-ar putea sa iti vina! Depinde... oricum ai grija si protejeazate! trebuie sa fi pregatita!