| Nyta_Mihaela_1994 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi.Sunt maritata de 2 ani iar eu am 18, iubitul meu s-a schimbat complet nu il mai recunosc ma trateaza cu indiferenta va rog sa ma ajutati ce pot sa fac ca totul sa fie cum a fost inainte?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi na. nu crezi că decizia luată a fost cam în pripă? La 16 ani să te căsătorești e cam nesăbuit. E normal ca el să-și schimbe atitudinea față de tine pentru că practic voi doi atunci erați niște copii. Discută cu el, altceva nu ai ce să faci. Baftă!

| mihai741 a răspuns:

Fată... băiatul ăla te-nșală...

| andreeasipunct a răspuns:

Wooow te-ai casatorit de mica.Sincer ma gandesc ca poate are pe altcineva.Ai grija, mare grija deoarece multi baieti pe la varsta assta au obiceiul de asi insela prietenele, dapai sotiile. Daca lucreaza poate are probleme la munca. Cel mai bine este sa dati cartile pe fata.Discutati.Intr-o relatie cel mai important lucru este increderea. Fara incredere si iubire o relatie nu rezista. Discutati este foarte importanta si comunicarea.Succes draga mea:*!