| love_7643 a întrebat:

Vreau sa ma combin cu un baiat dragut si nu stiu cum sa fac. voi ce ma sfatuiti sa fac?

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Defineste verbul "a combina". Altfel nu te pot ajuta. A, posteaza si varsta...

| love_7643 explică:

Am 16 ani

| thizizme a răspuns:

La noi (ma rog, prin noi se intelege o generalizare a pustanilor/adolescentilor din ziua de azi) "combinarea" cam asta ar insemna - a face rost iubit(a). De regula o "combinare" e vazuta ca o relatie mai scurta, dar nu neaparat.
Dat fiind ca esti fata, ai mai multe sanse ca baiatul sa vrea si el sa se combine cu tine (nu ma bag acum in filozofii pe tema asta).
Stai de vorba cu el. Indrazneste, dar nu deveni vulgara (dar nici sfanta).

| St!L a răspuns:

Fii sincera si spontana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt viorel idi viscool_viorel sau sunama 0763951320

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te place nul mai baga in seama... daca te place nu stiu gaseste tu ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautama pup viscool_viorel sau tel 0763951320

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa faci dar hai sa incercam noi doi daca esti intresata sunama la nr de tel 0748431041