| IoanaIonuca a întrebat:

Vreau sa ma despart de prietenul meu. Ce sa-i spun? Nu am un motiv anume, pur si simplu nu mai vreau, m-am plictisit.

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Trebuia sa observe...dar, este bine cauti o cale de dialog fara sa jignesti, fara sa deschizi un comflict! Diplomatic...

| darrio2007 a răspuns:

Uite asa va jucati cu inima baietilor.Si apoi spuneti ca va urmaresc sau cine stie ce mai fac. Spune-i adevaratul motiv si poate ca va intelege.

| horansgang a răspuns:

Fii sincera, va intelege...

| MagieAdevarata7461 a răspuns:

Ca te-ai plictisit de el. Macar ai bunul simt sa ii spui adevarul