| zanaa a întrebat:

Vreau sa ma duc si eu la solar, si nu stiu cum se procedeaza, pentru inceput pot sta 5 minute? si as dori sa stiu daca se vede vre o diferenta catu-si de putin dupa prima sedinta!

Răspuns Câştigător
| SteveAx a răspuns:

5 minute pentru inceput e bine. Diferentele se vad abia a 2-a zi dimineata dupa prima sedinta, nu se vor vedea exact dupa ce iesi, dar in maxim 24 de ore apar micile diferente, si da, aceste diferente exista si dupa prima sedinta.

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ramai fara bani pentru inceput, esti mai radiata,