| love_1617 a întrebat:

Vreau sa ma fac reprezentant la lady sau avon care sunt diferentele si ce. mi recomandati?

4 răspunsuri:
| blackangel95 a răspuns:

La, lady pentru ca, castigi mai multi bani si produsele sunt mai bune si mai ieftine.st si eu reprezentant la lady.

| elenaaarion a răspuns:

Buna! De ce nu vrei sa incerci Oriflame? Este un program de bun venit in care vei primi cadouri super, si daca vei parcurge cei 3 pasi ai programului, vei primi si din partea mea un parfum. Te astept pe chanely_sweet ca sa povestim mai multe!

| elenaaarion a răspuns:

Scrie-mi te rog pe mess chanely_sweet. nu iti pot raspunde la mesaj, pentru ca cica sunt utilizator junior happy

| elenaaarion a răspuns:

Iti pot da multe motive pentru care sa devii client direct Oriflame:
1. In ziua de azi orice fata foloseste un fond de ten, un ruj, un rimel, un fard, un parfum, deci poti avea multe cliente
2. Ai discount aplicat direct pe factura, intre 23 si 40%, anume:
- pentru comenzi intre 50 si 249 lei ai 23% discount (la o comanda de 200 lei, tu vei plati doar 154, restul de 46 fiind ai tai)
- pentru comenzi intre 250 si 499 lei ai 30% discount (la o comanda de 250 lei, tu vei plati doar 175, restul de 75 fiind ai tai)
- pentru comenzi peste 500 lei ai 40% discount (la o comanda de 500 lei, tu vei plati doar 300, restul de 200 fiind ai tai)
3. Inscrierea este gratuita si nu esti obligata sa ai comenzi lunar
4. Daca te inscrii acum, este un program de bun venit in care daca faci 3 comenzi de cate 250 lei vei primi cadou un rimel, o pudra si o geanta, toate in valoare de 277 lei.
5. Daca vei inscrie la randul tau alte persoane, acestea iti pot aduce venituri suplimentare.

Ce zici, povestim mai multe pe mess? Hai sa iti si arat cadourile de care iti povesteam aici. ID-ul meu de mess e chanely_sweet. Te astept acolo