| Zuzy_5165 a întrebat:

Vreau sa ma impac cu cea mai buna prietena! cum sa fac asta? fundita:X

7 răspunsuri:
| l1feincolor a răspuns:

Depinde de ce fa-ti certat;; Incearca sa'i explici cum s-a intamplat si spune-i ca nu o sa se mai intample si cati pare foarte rau,, si daca intr-adevar este prietena tha va intelege,, [sper ca te-am ajutat] Bafta! love struck fundabatting eyelashes

| DeliaDaniela a răspuns:

Cere-ti scuze daca ai gresit cu ceva... si arata`i ca iti pare rau si ca inca o consideri cea mai buna prietena!winking bafta

| alynutza6820 a răspuns:

Cere-ti iertaree!

| Stefanistaaa a răspuns:

Daca sunteti cu adevarat prietene, o sa va impacati.
Eu cand ma cert cu prietena mea cea mai buna ne impacam cu o privire. love struck

| NaomyNao a răspuns:

Raspunsul lui balloons este chiar bun sa stii. eu cand m-am certat cu cea mai buna prietene la inceput am scris din capul meu si nu a vrut sa ne impacam.dar apoi am fost sincera siiam zis ca nu pot trai fara ea si ca ar trebui sa fim macar amice iar a acceptat iar dupupa asta petreceti din nou mult timp si o sa deveniti din nou fara sa va dati seama

| marutzika a răspuns:

Ar trebui sa o prinzi singura si sa iti ceri scuze si sa o intrebi daca isi mai aminteste momente memorabile din prietenia voastra. fii sincera cu ea
eu asa as face si daca v-ati mai certat si alta data amintestei ca ati mai trecut prin astfel de momente

| Teo_7580 a răspuns:

Oh.problema asta am avut-o mereu.Poi.Incerci sa o lasi o zi inpace pentru ca este prea furioasa si nu se va impaca cu tine de prima data. Daca vrei sa faci primul pas tuu atunci o lasi o zi doua cat e nevoie si dupa vobesti cu ea prin telefon,mess, in realitate si ii spui ca nu ai vrut sa se intample asa ceva, ca esti o persoana prietenoasa, si ca nu vrei sa te certi mai ales cu o persoana la care tii multwinkingFunda?smug