| karameleee a întrebat:

Vreau sa ma ingraas si nu stiu cum...adica nu sunt slaba exagerat.si mananc destul de mult doar ca nu se vede.De fapt am o problema cu picioarele. le vreau mai groase.eu sunt inalta si am picioarele lungi si se vede urat. sa fac solduri si fund mai marelaughing. intelegeti voi (fetele). va puuuup si app >Fundaa:

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică un sport și o alimentație cât mai sănătoasă.
Pa, pa.

| MiK3L a răspuns:

Depinde ce varsta ai, in mare parte e vorba de constructia corpului pentru a te ingrasa, si pentru picioare mai groase, incearca sa te duci la sala. Ca sa faci muschi. happywinkingtongue

| cяιss a răspuns:

Hey.si eu sunt inalta si slaba.am si eu picioarele lungi si mananc mult... oricat as manca nu prea se pune pe mine din cauza ca am oasele grele. posibil sa ai si tu la fel...mergi la doctorul de familie si vezi ce sfaturi poate sa iti dea.
bafta^^.

| dezy_8119 a răspuns:

Incearca sa mananci mult si rar.cu toate ca o sa ai dureri de stomac...