| Rioko a întrebat:

Vreau sa ma ingras! M-am saturat sa imi zica lumea ca sunt prea slaba! Nu vreau decat sa ma ingras 5-6 kilograme! Mi se pare suficient! Am 1.61, 13 ani si doar 39 kg sad

Răspuns Câştigător
| jolie a răspuns:

Eu aveam aceeasi problema si am luat mosegor vitamine de la 43 kg am ajuns in 2 luni la 52kg sunt bune functioneaza

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

La inaltimea ta ar trebui sa ai cam 50 kg.Mananca si tu mai consistent.

| georgiana_5779 a răspuns:

Adriana nu arati rau... pe bune. te cunosc. cel care iti zice asta e invidios ca ai o talie de viespe

| Biutzuca a răspuns:

Si eu! am 1. 49, 11 ani si 30 kg!