| Debbiee a întrebat:

Vreau sa ma inregistrez la microfon pe calculator =D. Si nu imi apare RUN thinking Ma puteti ajuta? Unde il gasesc?straight face Multumescc love struck Fundaa :] love struck.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai ce cauti in RUN? sau asta e o alta problema a ta? pentru inregistrare voce te duci in :Start-> All Programs->Accesories->Entertainment->Record sound (sau record - simplu)
si daca mai vrei si un program foloseste Audacity de aici:
http://audacity.googlecode.com/files/audacity-win-unicode-1.3.12.exe
Bafta!

1 răspuns:
| geoka23 a răspuns:

Run.Daca am inteles eu bine, il gasesti in start, toate programele, accesorii. Windows 7, windows vista. La windows xp start si in stanga panoului start ai obtiunile documente imagini si altele ultimul este run printre aceste obtiunii. Daca raspunsul meu nusi are rostul va rog sa ma scuzati.nu prea am inteles.