| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma intilnesc cu o fata...Cum sa o scot la prima intilnire si cum sa o intreb daca vrea sa se intilneasca cu mine? Funda mare pentru cel mai complet raspuns

Răspuns Câştigător
| Muresan_6009 a răspuns:

Te duci la ea si ii zici hotarat "hai maine (sau cand vrei) cu mine la o cafea (suc bere etc)"
daca ezita sa raspunda are indoieli. Daca zice ca nu are timp etc nu ii place de tine.Nu o intreba "nu vrei sa vii; nu iti place de mine; ai timp pentru ** etc"trebuie sa vada ca esti un baiat hotarat si stii ce vrei.Incearca sa nu fii pampalau impuneti punctu de vedere in orice problema. Daca o sa ai o relatie cu ea arata cine e barbatul, spune-i daca nu iti place ceva si totusi trateaz-o fruumos dar nu exagera nu fii tipu care ii zice de o suta de ori ca o iubeste si ii da 20 de buchete de flori pe zi. Probabil fetele o sa ma injure dar ar trebui sa recunoasta si ele ca nu vor un tip pampalau, vor un barbat hotarat care stie ce vrea de la viatatongue
succes>big grin

5 răspunsuri:
| mbzba a răspuns:

Pai si dupa iesim in oras sa o intreb "vrei sa te intilnesti cu mine" sau cum in pana mea )))sunt cam noob in asa ceva big grin

| mbzba a răspuns:

Si dupa o intreb daca vrea sa se intilneasca cu mine?laughing

| Andy_2640 a răspuns:

Eu zic pur si simplu sa o inviti in oras la o plimbare si pe parcursul plimbarii sa vezi daca te place sau daca nu, din felul in care iti vb, te priveste:p fi tu insutibig grin

| ciubacabra_1082 a răspuns:

1) Gandeste-te daca merita
2) Du-te la ea si inreab-o
3)Da-i funda?

| мαđч_5517 a răspuns:

Daca e o fta mai rusinoasa trebuie numai s`ai spui:"Vrei s iesim sambata seara?"Dar daca e o fta mai rebela ii spui:"Hai ca sa iesim sambata seara.Shi voi plati eu."Daca e vb de prima fta o scoti la un restaurant stilat.Iar daca e vb de a 2-a fta o duci la un Fast Food.Trebuie sa discuti numai despre ea vei vb despre tine numai daca te intraba ea. Uneori trebuie sa mai faci niste glume dar nu grosolanestraight face. Funda? Plspuppy dog eyes.