| Diebee a întrebat:

Vreau sa ma joc adevar sau provocare dar nu stiu ce provocare sa ii pun prietenului meu(la telefonbig grin)... puteti sa imi dati ceva idei.va roogbig grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai ar cam fi cateva:
-tipa ca ma iubesti tongue
-spune-mi inca odata ce simti pentru mine
-spune-mi de ce te-ai indragostit de mine

| Morphine21 a răspuns:

Daca sunteti pe mess sa scrie la status te iubesc...etc

| tpuu a răspuns:

Pai ...provocare atunci cand vorbesti cu el la telefon time oute provoc sa'mi spui ce simti pentru mine.
-te provoc sa'mi spui cat de mult ti la mine.

mda. sper ca te-am ajutat cat de cat straight face. chiar daca nu ti'am dat ideei prea multebatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes

...SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se duca la un vecin si sa ii ceara un prezervativ...