| Darkeyes77 a întrebat:

Vreau sa ma schimb pentru in a 9-a iar majoritatea dintre colegi se iau de mine ba ma injura ba ma lovesc si ei spun ca se joaca numai sau ca glumesc iar eu nu stiu ce sa fac. Poate ma ajutati voi cu cateva sfaturi. Id: sw33t_girl98, va zic mai multe pe mess.
Pa pa! wave

2 răspunsuri:
| InVPent a răspuns:

Răspundele cu aceași monedă.Sau nu îi mai băga în seama.

| AnnabelaS a răspuns:

Nu fi niciodata posiv/a, fii mereu glumet /glumeata si tu cu ei, nu lua in seama ceea ce iti spune, sau chiar cel mai bine joaca si tu putin rol de falsificare big grin, raspundele cu glume urite precum o fac ei ...Succes