| anamaria_8770 a întrebat:

Vreau sa ma tund, acum am parul de lungime medie, si sunt in scari tunsa, niste scari ceva mai mari, dar vreau new lookbig grintongue sunt bruneta si 3 sa specific ca am un par foarte dificil, e usor cret, sau ff ondulat si nici ff scurt nu ma pot tunde ca se increteste si nici cu placa nu il pot face in fiecare zi ca o sa il ard, vot la totii si funda pentru cele mai multe si mai bune idei :*:*:*

Răspuns Câştigător
| BuBuRuZa_7392 a răspuns:

Fatil drept pina la scarita cea mai mica va fi super crede-ma

2 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna anamaria din cate vad ai un par foarte frumos eu zic sa til lasi asa pentru ca e suficient de frumos daca ziceai ca ai un par dificil spalate cu garnier si date cu balsam, sper ca te-am ajutatwinking

Răspuns utilizator avertizat