| Midway a întrebat:

Vreau sa ma tund la 0 si sa elimin orice urma de par cu lama.Cum o sa-mi creasca parul dupa aceea?

6 răspunsuri:
| FiTzOSsu a răspuns:

In scari laughing) normal ca o sa iti creasca egal fiecare fir de par pentru ca te faci cu lama da mai bine nu o face happy ce te face sa te tunzi 0? tunde-te mai scurt dar nu 0 :o

| Midway explică (pentru FiTzOSsu):

Pentru ca am parul foarte aspru si des si am vorbit cu cineva si mi-a spus ca daca fac asta o sa-mi creasca parul,, normal''

| MeMeMe97 a răspuns:

Bineinteles!

| Infraverde a răspuns:

Nu, nu rezolvi nimic dacă te tunzi aşa. Poţi încerca un balsam, îl poţi fila, dar nu e nevoie să apelezi la o măsură atât de radicală. În plus, ar trebui să te mândreşti cu părul tău des. happy

| Midway explică (pentru Infraverde):

Nu ma mandresc pentru ca nu imi place deloc...Dar ar avea un oarecare rezultat?

| Infraverde a răspuns (pentru Midway):

Da, ar avea. Ai putea, de asemenea, să mergi la un dermatolog, sau să întrebi la o farmacie dacă e o problemă de ordin medical. Dacă nu, nu poate fi ceva ce un şampon/mască/balsam/tratament bun nu poate rezolva.