| BeeFree a întrebat:

Vreau sa ma uit la niste filme bune:X ma poate ajuta cineva...sa fie cu adolescenti sau sa fie drama sau comedie romantica, fara horrorhappy...(va dau si eu ctv filme bune remember me, a walk to remember, john's trucker must die,.) dau funda pentru cele mai multe filme:X

2 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

It's cand of a funny story.

| despina17 a răspuns:

Buna my sister's keeper este un film care face cat 1000 imi place la nebunie e o drama fantastica care te face s aprtuiesti viata cu o fata care de mica a fost diagnosticata cu cancer iar parinti ca sa o salveze au facut alta fetita pentru a preleva de la ia sange si tot ce a avea nevoie cealalta insa fata cea mica la varsta de 11 ani refuza sa mai doneze si cere ajutotul unui avocat de renume care lucreaza pe gratis pentru ca ii este mila de ia ca sa ii poata obtine o hartie care sa nu le p ermita parintilor sa o oblige sa doneze daca ea nu vrea doar ca daca ea nu vrea viata celeilante este in pericol restul te las sa vezi filmul