| sica2 a întrebat:

Vreau sa mai cresc inaltime si practic inotul de 3 luni dar fara rezultat, am 17 ani si 1, 83m si nu am m-ai crescut de 2 ani jumate, si nu as vrea sa raman asa pentru ca am prieteni care sunt mult mai inalti ca mine si ma simt foarte aiurea cand stau cu ei sau cand vad pe cineva inalt pe langa mine stand.Ce exerciti si ce alimente sa mananc dimineata pentru rezultate. Exceptand lactatele altceva pentru ca mananc mereu lapta si nu vrea sa mai mananc pentru ca ma ingras si nu primes rezultate.

Răspuns Câştigător
| HaHaGirl a răspuns:

Pai eu zic ca e ok, ce Dzeu vrei sa fi de 2 metri? Din ce stiu eu,sunt niste suplimente care te fac sa cresti mai repede,nu stiu exact cum sunt dar stiu ca exista pentru ca cunosc lume care foloseste, stiu ca le cumpara de pe un site atata tot, asta cu alimentatia nu cred ca ajuta la ceva, dar sportul cu siguranta da, rezultatele nu cred ca se vad in 3 luni de zile cum nici atunci cand te duci la sala nu slabesti 10 kg intr-o saptamana, poate trebuie sa mai astepti si eventual suplimente ceva te ajuta, dar sa stii ca cei care trec de 1, 95 sunt considerati giganti, plus ca baietii cresc mult mai mult timp decat fetele, ai abia 17 nici 18 poate vei avea o perioada in care vei creste brusc.

1 răspuns:
| Peaches a răspuns:

Heeei, ai grija ce-ti doresti! Daca asta te face sa te simti bine atunci stai langa persoane mai putin inalte. Frateee, de ce nu-ti ajunge?

~Roxetta