| EuTeIubescBa a întrebat:

Vreau sa merg cu fetele la patinat, dar nu stiu daca stiu merge, adica e pentru prima data cand merg, dar in schimb ma stiu foarte bine pe role puppy dog eyes. imi puteti da ceva sfat, nu vreau sa ma fac de rusine ca nu stiu merge straight face? [ scuzati categoria]

2 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Du-te o sa te distrezi si daca stii sa mergi pe role vei putea sa mergi si pe patinehappy si nu te vei face de rusine sunt multi oameni care cad la patinoar. Tinete de prietenele tale pana te acomodezi sau mergi pe margine si ai grija sa nu intre cineva in tine sa iti pierzi echilibru.Nu toti sunt atenti la patinoar.Baftakiss

| denylov3 a răspuns:

Daca te pricepi cu rolele te vei descurca insa pana te obijunuiesti putin tinete de balustranda sau ce e pe margine fa 2-3 tura asa si vei patinua fara nici o problema. bafta :-x funditapuppy dog eyes