| CronikusXD a întrebat:

Vreau sa merg la mate-info deoarece am auzit de "informatica" si sincer imi doream de foarte mult timp sa invat si eu ce este aia programare, si sa o practic. La mate nu sunt sclipitor insa ma descurc. Ce ziceti, sa merg la mate info doar pentru ca ma intereseaza informatica sau sa ma gandesc la altceva pentru ca ma va dezamagi?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si noi cum am putea sti ce te va dezamagi sau nu pe tine in viitor?

| CronikusXD explică (pentru suntserios):

Imi poti spune daca pe tine te-a dezamagit, iti dai cu parerea, nu ti cere nimeni sa dai in bobi