| Miinato a întrebat:

Vreau sa-mi bag a2a gaura in urechee cu pistolul la bijutier happy. Faza e ca nu stiu Daca doare. Decii. Doare?big grin. si a 2a fazaa e a as vrea sa stiu ce iti face... Deci ce iti face?

Răspuns Câştigător
| briquette a răspuns:

Si eu am a2a gaura in ureche, tot asa, imi era frica dar n-am murit big grin
Ii vei spune unde vrei sa ti-o faci, iti va face un semn cu marcar sau ceva, apoi iti da gaura, cercelul va fi dezinfectat cu spirt si din cauza asta dupa ce ti-a dat gaura te va ustura foarte putin, atat, dar poti dormi pe partea aia nu e nici o problema, iar cercelul de acolo trebuie sa-l ti 2 saptamani. apoi poti pune ce cercel vrei tu happy funda?

2 răspunsuri:
| BloodyDress a răspuns:

Eu am a 2-a gaura in ureche si nu o regret! Pai te duci acolo ii spui ca vrei o gaura in ureche, ii arati cam unde si iti pune pistolul si nici nu ai timp sa clipesti pentru ca merge foarte repede si e eficient...o sa simti dupa ca iti arde urechea si nu o sa poti dormi pe partea aai.asta o sa te tine cam 2 saptamani si dupa poti da cercelul steril jos si sa il inlocuiesti cu ce vrei tu si cam asta ehappy:*

| MarinaInna_7737 a răspuns:

Nu doare. miscarea este atat de rapida incat nici nu vei simnti.Nu iti face nimic doar iti pune un "pistol" la ureche, in el se afla cercei,,, si poc gata gauta...