| gardos95 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un bumerang nou.Cum scap de cel vechi? Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Alleee18 a răspuns:

laughinglaughinglaughing.Il pui intr'o cutie si il arunci la gunoi, il dai unui copil/verisor mai mic care sa se joace cu el...
Oricum foarte tare intrebarealaughing...Bafta :*

4 răspunsuri:
| davidtraistaru a răspuns:

Pai de ce vrei sa scapi de cel vechi?

| B3belusha a răspuns:

Sa-ti cumpeir un bumerang nou? Nu te-as sfatiu laughing Ia 2 bete si lipestele. Cum sa scapi de cel vechi? Da-il unui prieten. Nu va mai scapa el de bumerang laughing

| ToKen a răspuns:

Orice ai face nu il arunca pe cel vechi pentru ca se intoarce inapoilaughing, da-i foc vezi tu

| Aegyo a răspuns:

...la gunoi? :-s