| GW1521 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un palton, de preferat negru + fular, insa nu stiu ce fular se potriveste. Poate sa imi arate cineva, cateva poze palton+fular, sau separat? happy FUNDA +VOT

4 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Pai la palton zic eu ca ar fi frumos o esarfa nu un fular.DE EX:
http://hainetari.com/2010/esarfe-barbati-online-esarfe-barbatesti-la-moda/ aici ai niste poze:D

| GW1521 explică (pentru Hieer):

Ce esarfe mi-ai recomanda sa port cu palton negru, de marime medie cambrat.

| Louuder98 a răspuns:

La un palton negru,daca iti pui un fular poate fi in orice culoare,daca esti mai serioara de preferat alb sau gri (Negru nu prea merge, pentru ca nu prea se observa si dupa arati ca la inmormantare), sau daca esti mai indrazneata poti sa iti pui o culoare mai stridenta, un verde, turcoaz poate... Daca esti visatoare poti sa porti albastru, si daca esti romantica rosu.
Sper ca te-am ajutatwinking