| AnemonaP a întrebat:

Vreau sa-mi fac breton intr-o parte, sa ma tund in scari si sa mi-l fileze, dar nu stiu daca sa inceapa scarile de sus sau mai de jos, ce imi sugerati? Ce e mai frumos? am fata sa zicem lunga funda+vot

P. S. Fara raspunsuri stupide

1 răspuns:
| MikyMi a răspuns:

Eu zic ca e mai dragut sa inceapa scarile de mai jos, asta depinde si de parul tau, cat de lung este.
Daca gasesti un salon bun si o frizarita priceputa te va sfatui dansa cum va fi mai ok pentru tine.
Bafta!