| AnemonaP a întrebat:

Vreau sa-mi fac breton intr-o parte, sa ma tund in scari si sa mi-l fileze, dar nu stiu daca sa inceapa scarile de sus sau mai de jos, ce imi sugerati? Ce e mai frumos? am fata sa zicem lungawinking funda+vot

P. S. Fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu zic sa inceapa de mai jos pentru ca se vede urat cand il prinzi in coada firele alea foarte mici!

| InuIo a răspuns:

Ar arata bine sa inceapa de sus in caz ca il tapezi sau il intinzi dar intr-adevar daca il prinzi in coada arata destul de urat.

| Daisy_9886 a răspuns:

Depinde cu iti prinzi de obicei parul. Daca il prinzi in coada de cla e mai bine de jos, iar daca il lasi pe spate de sus.