| maghighibr a întrebat:

VREAU sa-mi fac cont pe youtube si imi cere nr de tel l-am bagat dar mai cere si un cod, despre ce cod este vorba va rog ajutati-ma plzzzz

4 răspunsuri:
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Prima de toate trebuie sa iti faci o adresa email cu gmail.com,numai cu asta functioneaza youtube, apoi codul o sa ti-l trimita in adresa de posta electronica(gratis). sper sa reusesti. succes

| XVCDG a răspuns:

Youtube ti-a trimis codul respectiv pe numarul de telefon utilizat, acel cod trebuie sa il scrii pentru ati face cont.

| Mihaela111 a răspuns:

Pe acel numar de telefon ti-au trimis un cod care trebuie sa il introduci acolowinking

| maghighibr explică:

Ok am rezolvat cu contul youtube multumesc mult...dar casuta electronica unde o pot gasi invata-tima si pe mine ca sint un incepator