| cosmina_3488 a întrebat:

Vreau
sa-mi fac facebook ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Intri pe http://www.facebook.com/ şi completezi câmpurile de acolo.
Baftă şi numai bine!

| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Te ajute eu baga id-ul georgy_cris2011 in listat ta de mess si discutam pe mess si iti zic orice amanunt

| Alless a răspuns:

Intri pe www.facebook.com, iar in partea dreapta a paginii scrie:,, Inregistreaza-te; Este gratuit si va ramane gratuit". Completezi toate campurile ( prenume, nume de familie, e-mail, re-enter email, sex, data nasterii ) si dai click pe,, Inregistreaza-te". BAfta, Cosmina!

| Bianca_Santean_1979 a răspuns:

Nu eu singur