| freemind154 a întrebat:

Vreau sa-mi fac gaura in ureche cu acul deoarece am avut o experienta neplacuta cu pistolul, mi s-a infectat si nici acum(dupa aproape 1 an) nu pot sa folosesc gaura respectiva, din cauza cercelului prea strans. As vrea sa stiu daca va durea, ma va ajuta o asistenta medicala care face asta copiilor mici la nastere, ea spune ca va fi dureros, pareri?

1 răspuns:
| fredi a răspuns:

Pai oricum doare.dar nu asa de tare si eu mi-am facut gaura cu acul...