| 1Q a întrebat:

Vreau sa-mi fac o semnatura insa nu prea stiu cum am incercatso fac dupa numele meu si arata naspa daca ati putea sa-mi dati un site cu modele de semnaturi sau smai datiniste sfaturi as vrea sa arate misto ca un autograf pls va

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| AndreeaP99 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa faci mai multe semnaturi si sa le modifici pe iecare in parte. apoi alegi pe cea mai frumos si incerci sa o faci incet apoi mai repede mai repede pana iti reusestewinking

| ANONIM61 a răspuns:

Pai rima litera de la numele de tau, apoi peste prima litera de la numele tau pui numele de familie

| Ayoubi_discipolu_1996 a răspuns:

Intra pe facebook