| IanSomerhalder a întrebat:

Vreau sa-mi fac un coc lejer la scoala, dar nu stiu cum, ma ajutati? sau alte cuafuri simple pentru scl!

2 răspunsuri:
| 27ade27 a răspuns:

De obicei eu imi fac o coada normala la spate si dupa dau coada in jurul elasticului (bazei) si prind din nou cu un elastic. Sper ca te ajuta happy Mie imi place cum iese.

| Jane_6633 a răspuns:

Incearca asa: fa-ți o coada simpla și apoi ridica parul prins în coada în sus. Apoi pentru coc, doar ia un din acela de prins cocurile de obicei (îmi scapă numele happy ) și prindel cam la 5 cm de vârfurile parului prins (adică sa lași acolo niște par) Ce a rămas pune peste ala de prins cocurile și gata.
Sper sa-ți iasă!
Bafta!